Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Een luisterend oor.....

Het Coronavirus ontwricht het openbare leven en dat raakt ons allemaal. In onze kerkelijke gemeenschap hebben we van oudsher de gewoonte om onze gemeenteleden te bezoeken. Dat doen we om elkaar beter te leren kennen, om mee te leven in tijden van ziekte en zorgen en elkaar bij te staan wanneer dat nodig is. Voor de komende tijd zullen wij als predikanten geen bezoekwerk doen, maar zijn wij op elke doordeweekse dag van 10.00 – 12.00 uur beschikbaar om telefoontjes te ontvangen van een ieder – of je nu bij de kerk hoort of niet -  die zin heeft in een praatje, toe is aan een gesprek of die zijn of haar ( ook materiële) zorgen wil delen. Zo willen we graag aanwezig zijn, niet alleen voor onze gemeenteleden, maar voor alle inwoners van Noordwijk en omgeving. Aarzel vooral niet om op deze wijze contact op te nemen, want we leven ook graag met u mee. 

Ds. Petra van der Burg: 06 18409727

Ds. Simon Dingemanse: 071 3645206

Kerkelijk medewerker Joost de Bruijn: 06 53679264

Ds. Harry Pals, emeritus-predikant in Noordwijk: 06 18429126